27 Nisan 2010 Salı

Ben&Jerry's Free Cone Day


İlk kurulduğumuz günden bu yana her sene heyecanla beklediğimiz ve coşkuyla kutladığımız, herkesin çok eğlendiği geleneksel bir günümüz var ki, o günü kısaca şöyle özetleyebiliriz: Tam bir festival alanına dönüşmüş bir sürü Ben&Jerry’s mağazası... Bundan aldığımız keyfi ise o gün ücretsiz olarak dağıttığımız binlerce çeşit Ben&Jerry’s bile tarif edemez. Hangi günden mi bahsediyoruz? Elbette, Ben&Jerry’s’in geleneksel “Bedava Dondurma Günü”nden... Sakın bize daha önce bu günü kutlamadığınızı söylemeyin! Ama eğer öyleyse de, 27 Nisan’da herhangi bir mağazamıza geliyor ve bu eğlenceli mi eğlenceli, lezzet dolu günün tadını çıkarıyorsunuz.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’deki Ben&Jerry’s mağazalarında da kutlanacak bu deli dolu etkinliğin 32.sinde hepinizi ama hepinizi görmek istiyoruz! İster bir kaba, ister bir külaha; ister Chunky Monkey, ister Cherry Garcia ya da dilediğiniz herhangi kocaman parçalı başka bir dondurmayı koydurun, o anın tadını çıkarabildiğiniz kadar çıkarın...

Barış, sevgi ve dondurmayla kalın...

Buradan alıntıdır;
Ben&Jerry's
Unutmayalım !!!!!!!


11 yorum:

BEYZA dedi ki...

Gitmek istiyordum ama hava çok soğuk,tekrar kaloriferler yanmaya başladı.Keşke daha sıcak bir güne kaydırsalar bu etkinliği, beni kırmasalar :)

pelince dedi ki...

Beyza haklısın:)) bu sene havalar hiç düzelmeyecek gibi:(

pelince dedi ki...

Beyza haklısın:)) bu sene havalar hiç düzelmeyecek gibi:(

Karen Hanim dedi ki...

Merak ettim mağazalarınız nerede? Nasıl bir mağaza? Türkiyede olsaydım gelmeye çalışırdım .
En sevdiği Ben and Jerrys dondurma FİSH FOOD . Biliyorum ismi çok itici ama harika bir çeşit!!

Osman dedi ki...

Bütün dünya Ben&Jerry's dondurma gününü kutluyor.Fakat maalesef Bakırköy cinebonus capasity ise bilet karşılığında sadece bir top dondurma veriyor.Bu nasıl bir zihniyettir bilmem yorum size ait.Sevgiler

pelince dedi ki...

Karen Hn. caddebostan size çok yakın aslında:)

deroş evet sadece bir top veriyorlar.. ama inan geçen sene cadde de uzun kuyruklar vardı ,sırf bir top dondurma için:)

Osman dedi ki...

Pelincim bir top dondurma vermelerine şaşırmadım.Beni üzen nokta bedava dondurma gününde sinema bileti aldığın takdirde bir top dondurmayı verdikleri:)

Damak Tadı dedi ki...

Bize çok yakın ama, hayatta gidip orada kuyruğa girmem canım..Canımız istediği zaman gidip alıyoruz..Fakat çocuklar için çok eğlenceli oluyor..))Sizlere afiyetler olsun Pelin'ciğim..

Narince dedi ki...

Nasılsa uzak, ben meyveli kuplarımı kaşıklarım, n'apiimm?

boncuk mutfakta dedi ki...

Pelinciğim dün bağdat caddesinde bu lezzetli dondurmayı tatma şerefine nail oldum.Üstelik belki öğle saati olduğu için sakindi.Hava serindi ama dondurmalarda çok lezizdi.

pelince dedi ki...

deroş aaa ona şaşırdım bende,saçma olmuş haklısın...